ملزومات بسته بندی

بعد از انتخاب کارتن با سایز و استحکام مناسب نوبت به شروع بسته بندی می رسد. استفاده از ابزار مناسب کار را برای شما راحت تر و سریعتر می کند.
چسب پهن

یکی از مهمترین وسایل بسته بندی چسب است. باز شدن چسب از روی کارتن مشکلی است که اغلب افراد در جابجایی با آن روبرو هستند. استفاده از چسبهای با کیفیت مناسب که نوع ساخت آنها با چسبهای رایج در بازار متفاوت و به صورت سفارشی تولید می شود این مشکل شما را حل می کند.

استفاده از چسب  cm 7 با پهنای بیشتر از عرف بازار برای ارسالهایی با مسافت زیاد بیشتر توصیه می شود.
دستگاه چسب کش

یکی از مشکلاتی که حتما با آن مواجه شده اید گم شدن سر چسب است که خصوصا در مواقعی که فشار کار روی شما بیشتر است خود را بیشتر نشان می دهد. دستگاه چسب کش بیش از آن چیزی که فکرش را بکنید کار شما را ساده می کند.

چسب کاغذی ( نقاشی)

از مشکلاتی که بعضا با آن مواجه می شوند باقی ماندن جای چسب روی در یخچال، کمد، سطوح چوبی و … است. چسب کاغذی مناسب استفاده در این موارد است که به علت نوع مواد و چسبندگی کمتر ی که دارد معمولا ردی از خود بجا نمی گذارد و یا اثرات آن بسیار ساده از بین می رود.

کاتر

معمولا برای برش لفافها، طناب، چسب هنگام بسته بندی و  باز کردن کارتنها و لفافها در منزل جدید استفاده می گردد.

ماژیک
جهت درج اطلاعات مختلف مانند شماره کارتن، محتویات، فرستنده، گیرنده و … مورد استفاده قرار می گیرد.
طناب

موارد مصرف زیادی برای این محصول می توان شمرد از جمله استفاده در مورد کارتنهای بی کیفیت و ضعیف، بستن چند قلم کارتن یا جنس کوچکتر، محکم کردن لفافهای دور کالاهای بزرگ مانند بوفه و یخچال، بستن بغچه های بزرگ که استحکام مناسب حمل ندارند، فرش و …

بست کمربندی
برای بستن راحت، سریع و مطمئن گونی ها و کیسه ها
کش حلقه ای

برای نگه داشتن لفاف دور کریستالها و دکوری های کوچک و بالا بردن سرعت کار و راحتی بسته بندی.

تسمه، قفل تسمه و لبه گیر

معمولا این محصول بیشتر برای مسافرتهای خارج کشور استفاده می شود. برای استفاده محدود از این محصول قفلهای ویژه ای وجود دارد که نیاز به دستگاه را برطرف می کند. لبه گیر کارتن نیز می تواند جهت حفاظت بیشتر در زیر تسمه در گوشه های کارتن استفاده شود تا تسمه در کارتن فرو نرود.