جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

6 ترفند طلایی در اسباب کشی که حتما باید بدانید – نکات اسباب کشی

شاید فکر کردن به اسباب کشی می تواند رویای شیرین رفتن به خانه جدید را با تمام رویاهایش به کلی از بین ببرد وآن را به یک کابوس وحشتناک تبدیل کند.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم نکات و ترفندهای جالب و کاربردی را در این مقاله برای شما عزیزان بیاوریم تا بتوانید با این ترفند های جالب از سختی اسباب کشی کم کنید.

همچنین با استفاده از کارتن اسباب کشی که برای انواع وسایل منزل طراحی شده اند از تلخی های ناشی از اسیب دیدن وسایل کم کنید و از سختی های این کار عذاب آور خلاص شوید.

با ما همراه باشید تا با دانستن این ترفندها یک اسباب کشی بدون دغدغه را تجربه نمایید.

1. وسایل را قبل از بسته بندی تمیز کنید

این کار باعث می شود زمانی که در خانه جدید درحال باز کردن بسته بندی وسیله ها هستید حس راحتی ای به شما منتقل شود .

وهمچنین احساس می کنید که تمام وسایل نو و دست نخورده می باشند. این کار را می توانید دو یا سه روز قبل از اسباب کشی شروع کنید.

شاید فکر کنید تمیز کردن وسایل منزل یک نکته پیش پا افتاده باشد اما زمانی به اهمیت آن پی می برید که در خانه جدید در حال باز کردن بسته بندی ها می باشید که یک حس فوق العاده به شما منتقل می شود.

2. استفاده از کارتن های اسباب کشی

حتما شما هم با این جمله موافقید : ” تلخ ترین قسمت اسباب کشی زمانی است که با شکستن یک وسیله مواجه شوید “. سختی های اسباب کشی زمانی تکمیل می شود که به ناگهان با یک وسیله شکسته یا یک وسیله برقی آب گرفته مواجه می شوید .

اما با دانستن اصول بسته بندی در اسباب کشی می شود تا حد زیادی از این حادثه جلوگیری کرد .

کارتن بسته بندی

برای اطلاعات بیشتر به صفحه انواع کارتن های اسباب کشی مراجعه نمایید.

3. لوازم برقی را درون کاور یا کیسه پلاستیکی قرار دهید

لوازم برقی را قبل از قرار دادن در کارتن حتما درون یک کارو و کیسه پلاستیکی قرار دهید . لوازم برقی ارزشمند ترین لوازم خانه می باشند که اکثرا بر اساس تماس با آب غیر قابل استفاده می شوند.

4. وسایلتان را دسته بندی کنید

برای صرفه جویی در زمانتان بهتر است از همان ابتدا موقع بسته بندی کردن وسایلتان را دسته بندی کنید . با این کار هنگام باز کردن بسته بندی ها دچار سردرگمی کمتری میشوید.

این دسته بندی ها را می توانید بر اساس نوع وسایل و جایی که قرار است در خانه جدیدتان قرار گیرند انجام دهید.

5. فضای خالی درون کارتن ها را پر کنید

این مورد برای زمانی است که کارتن های اسباب کشی دچار ضربه می شوند.

فضای خالی را می توانید با نایلون حباب دار , پارچه یا روزنامه استفاده کنید

نکته : فضای خالی بین آثار هنری مانند تابلوها و نقاشی ها را هیچ وقت با روزنامه پر نکنید چون بر اساس گرما ممکن است جوهر روزنامه پخش شود و به آثار هنری آسیب بزنند.

6. لوازم برقی را درون کارتن خودشان قرار دهید

کارتن های لوازم برقی شامل ضربه گیر های مخصوص می باشد که با استفاده از آنها آسیب دیدگی هنگام ضربه های شدید به حداقل می رسد.

اما اگر کارتن های این گونه وسایل را گم کرده اید نگران نباشد شما می توانید با رعایت اصول بسته بندی از رسیدن هرگونه اسیب به وسایلتان جلوگیری کنید.

 

امید واریم که مقاله ترفندهای اسباب کشی به شما کمک کرده باشد اما اگر همچنان به راهنمایی های بیشتری نیاز دارید مقاله راهنمای جامع اسباب کشی را مشاهده نمایید.

 

جستجو

نوشته های تازه

فهرست مطالب