جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

چرا باید از کارتن اسباب کشی در بسته بندی استفاده کنیم؟

قطعا یکی از مهم ترین ابزار بسته بندی لوازم منزل در اسباب کشی کارتن اسباب کشی می باشد. اما چرا؟

دلیل اصلی استفاده از کارتن اسباب کشی در جابجایی ها حفظ سلامت ظروف و هرچیز با ارزش می باشد. کارتن اسباب کشی تا حد بسیار زیادی از آسیب دیدگی های ناشی از ضربات در طول اسباب کشی می کاهد. و این اجازه را به شما می دهد تا با حداقل خسارت جابجایی خود را از خانه قدیمی به خانه جدید انجام دهید.

چرا باید از کارتن اسباب کشی استفاده کنیم؟

هیچ اجباری در استفاده از کارتن های اسباب کشی وجود ندارد. اما طبق تجربه کسانی که از کارتن های مخصوص اسباب کشی استفاده نمی کنند معمولا اسباب کشی سخت تری را تجربه می کنند.

تصور کنید عملیات اسببا کشی به اتمام رسیده است و نوبت به چیدن وسایل در خانه جدید می باشد. قطعا کسانی که از کارتن های مخصوص، لفاف و پوشش ها و پلاستیک های حباب دار استفاده نکردند با صحنه های ناگوار شکستن ظروف و لوازم شکستنی مواجه خواهند شد.

اسباب کشی یک کار پر برخورد می باشد. انتقال وسایل به کامیون , انتقال وسایل به خانه جدید و چیدن وسایل بسیار پر برخورد می باشند که برای حفظ سلامت وسایل باید از یک بسته بندی مطمئن استفاده نمایید.

ایا استفاده از کارتن اسباب کشی به تنهایی کافی است؟

همان طور که گفته شد کارتن اسباب کشی اصلی ترین جزء در بسته بندی اسباب منزل می باشد. اما اگر وسیله ای از اهمیت زیادی برای شما برخوردار است می توانید از لفاف ها، پوشش ها و پلاستیک های حباب دار استفاده نمایید تا با آسودگی خاطر بیشتری به کارتان ادامه بدهید.

از فروشگاه ما به راحتی خرید کنید

بهترین کارتن های اسباب کشی کدام اند؟

اگر در انجام اسباب کشی می خواهید از کارتن اسبا کشی استفاده نمایید، پیشنهاد می کنیم از کارتن های اسباب کشی پنج لایه استفاده کنید. چرا پنج لایه؟ زیرا کارتن های اسباب کشی پنج لایه از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشند. همچنین این کارتن ها از توانایی ضربه گیری بسیار زیادی برخوردار می باشند. ساختار این کارتن ها به صورت لایه لایه می باشد که لایه ها با فاصله از هم قرار گرفتند که این موضوع باعث ارتجاعی بودن کارتن ها می شود که در نهایت ضربه گیری بسیار بالایی را ارائه می دهد.

کارتن اسباب کشی برای بسته بندی چه لوازمی به کار می رود؟

کارتن های اسباب کشی کارتن کالابر برای اکثر لوازم منزل ساخته شده اند و کاربرد دارند. کارتن های اسباب کشی کارتن کالابر برای بسته بندی وسایلی همچون کتاب، کفش، لباس، مواد غذایی، ظروف، لوازم آشپزخانه و … کاربرد دارند.

قیمت کارتن اسباب کشی

کارتن های اسباب کشی براساس اندازه و تعداد لایه ها قیمت های متفاوتی دارند. کارتن کالابر یکی از قدیمی های حوزه اسباب کشی و بسته بندی می باشد که در طول فعالیتش همیشه سعی کرده است که محصولات را با بهترین قیمت به مشتریان ارائه دهد. شما برای اطلاع از آخرین قیمت انواع کارتن های اسباب کشی با کارتن کالابر در تماس باشید.

لیست قیمت محصولات

جستجو

نوشته های تازه

فهرست مطالب