کاورها و کیسه ها

استفاده از محصولات تخصصی در زمینه های مختلف باعث راحتی کار و بالا بردن کیفیت و سرعت بسته بندی می شود. برای اسباب کشی و بسته‌بندی می توانید از کارتن اسباب کشی , لوازم جانبی اسباب کشی , لفاف و همچنین کاور ها استفاده کنید.

کاور خوشخواب

یکی از کالاهایی که بسیاری روی آن حساس هستند خوشخواب است که هم کثیف شده‌اش به دل نمی‌چسبد هم بدلیل بزرگی تمیز کردنش مشکل است. بهترین راه‌حل استفاده از کاور تشک برای اسباب کشی و یا کاور خوشخواب برای اسباب کشی است که به راحتی مشکل شما را حل می کند البته می توان از سلفون نیز به عنوان پوشش برای آن استفاده کرد که بدلیل حجم و وزن بالا باید چندین بار دور آن پیچیده شود که این مسئله یک مقدار کار را مشکل می کند.

انواع کاور خوشخواب تخت:

  • کاور خوشخواب نایلونی یا  پلاستیکی برای تشک‌های تخت یک نفره در عرض‌های 90 سانت و 120 سانت و دو نفره در عرض‌های 160 سانت و 180 سانت مناسب جهت بسته بندی و اسباب کشی
  • کاور خوشخواب پارچه‌ای زیپ دار تشک‌های تخت یک نفره در عرض‌های 90 سانت و 120 سانت و دو نفره در عرض‌های 160 سانت و 180 سانت مناسب جهت اسباب کشی و بسته بندی

کاروهای پارچه‌ای و زیپ دار قابل شستو هستند.

کاور لباس
لباسهای مجلسی بدلیل نیاز به پرداخت هزینه بالا برای تمییز شدنشان باید با احتیاط بیشتر حمل شوند که کاورها شما را در این امر کمک می کنند. این کاورها در دو صورت ساده مانند خشک شویی و زیپ دار عرضه می شوند.
کاور فرش
اگر قصد دادن فرشها به قالیشویی را ندارید نگرانی از کثیف شدن فرشها یکی از نگرانیهای شما می تواند باشد. کاور فرش با کاربرد ساده ای که دارد این مشکل را حل می کند.
ساک مسافرتی
این محصول با تنوع سایز و کیفیت بالا در همه اجزای آن بهترین گزینه برای حمل اجناس حجیم و غیر شکستنی مانند لباس و رختخواب در مسافرتهای بین شهری یا خارج از کشور است.
بغچه زیپ دار
احتمالا این محصول را در فروشگاههای لوازم منزل دیده باشید. تنوع سایز و رنگ از ویژگی های این محصول است. به علت قابل شتشو بودن و استفاده بعد از جابجایی عده ای ترجیح می دهند از آن برای جابجایی لباس یا رختخواب استفاده کنند. البته هنگام استفاده باید توجه شود که چون این محصول برای حمل ساخته نشده حتما آن را با طناب خوب بسته و با آن جابجا شود.
گونی
محکم و ارزان بودن گونی های بزرگ و نو باعث می شود به عنوان یکی از وسیله های مناسب جهت حمل لباس و رختخواب در اثاث کشی تبدیل شود.
وکیوم بگ
از این محصول برای کم کردن حجم لباس، پرده، رختخواب و هر جنسی که بتوان با فشار دست حجمش را کم کرد استفاده می شود. این کار به منظور کم کردن حجم برای نگهداری طولانی مدت اجناس در انباری یا ارسالهای خارج از کشور انجام می شود.
نایلون اسباب کشی دسته دار و بدون دسته

برای حمل اجناس حجیم و غیر شکستنی مانند لوازم سرویس بهداشتی و حمام، کیف وکفش، عروسک، گل مصنوعی و … نایلونهای بزرگ و محکم می تواند کارساز باشند. این محصول به دو صورت نایلونهای دسته دار بزرگ و نایلونهای زباله ای رستورانی (کیسه بزرگ برای اسباب کشی) که حجم و دوام بیشتری دارند عرضه می شود.

  • کیسه های بزرگ مشکی بدون دسته جهت اسباب کشی و بسته بندی
  • کیسه های دسته دار طوسی رنگ