جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره فروشگاه کارتن کالابر

در دنیا مدرن امروز کیفیت و ایمنی بسته بندی در جابجایی کالا اهمیت فوق العاده ای دارد چرا که بر این باورند هزینه بسته بندی در واقع مانند بیمه ای برای حفظ سرمایه های زندگی که در نگاه کلان جزو سرمایه های ملی است می باشد. حضور گسترده و دیرپای شرکت های تخصصی ارائه کننده لوازم و خدمات مرتبط با بسته بندی و جابجایی اثاثیه منزل در جوامع پیشرفته نشانگر عمق این باور در فرهنگ آنهاست.

“کارتن کالابر” به عنوان اولین فروشگاه تخصصی لوازم بسته بندی در ایران افتخار دارد که برای اولین بار این خدمت رایج در کشورهای پیشرفته دنیا را خدمت شما ارائه نماید.

در این فروشگاه کارتنهایی با سایزبندی و طراحی ویژه جهت جابجایی اثاثیه و کالا همراه با لوازم جانبی که به صورت تخصصی برای بسته بندی کارتن و اثاثیه منزل استفاده می شود ارائه میگردد.

سایزها و طرحهای کارتن از یکی از قویترین شرکتهای دنیا در زمینه خدمات بسته بندی و جابجایی الگوبرداری شده است که بر طبق استانداردهای پست های مطرح FedEX و UPS هستند. ملزومات بسته بندی نیز با توجه به الگو برداری از این شرکتها و ترکیب آن با نیازها، تجربیات و پیشنهادات مشتریان این مجموعه در سالیان گذشته تدارک دیده شده است.

“کارتن کالابر” دارای فروشگاهی است که دو ویژگی ممتاز دارد اولا مراجعه به آن به علت دسترسی مناسبی که به اتوبانهای اصلی تهران دارد از هر نقطه شهر به راحتی میسر است دوما با دارا بودن پارکینگ با ظرفیت بالا دوستان بدون دغدغه رایج جای پارک با وسیله شخصی خود امکان مراجعه را دارا می باشند.

در این مجموعه همه اجناس از نزدیک قابل رویت بوده و پرسنل فروشگاه با دقت و حوصله راجع به تمامی اجناس و کارکردهای آنها توضیحات لازم را میدهند و در همان زمان نیز می توانید تمام خرید دلخواه خود را انجام دهید.

تنوع بالای اجناس و تخصصی بودن آنها از طرفی و آشنا نبودن خیلی از مشتریان با اغلب اجناس و کارکردهای آنها از طرف دیگر باعث می شود که بیشتر دوستان ترجیح دهند که یک بار هم شده از این فروشگاه دیدن فرمایند.