جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

برنامه ریزی در اسباب کشی

قبل از شروع اسباب کشی حتما برنامه ریزی کنید. برنامه ریزی عامل مهمی در اسباب کشی می باشد که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود. برنامه ریزی باعث کاهش استرس و اضطراب می شود و کار اسباب کشی مرحله به مرحله جلو می رود.

کارتن کالابر به عنوان قدیمی ترین تولید کننده کارتن اسباب کشی و ملزومات اسباب کشی قصد آشنا کردن شما عزیزان با نحوه صحیح برنامه ریزی را دارد.

برنامه ریزی باید شامل مشخص کردن روز بسته بندی لوازم , نحوه بسته بندی (اصول بسته بندی در اسباب کشی), روز تحویل خانه جدید , نحوه انتقال وسایل به خانه جدید (راهنمای اسباب کشی) و …

تعیین روز اسباب کشی

تعیین روز اسباب کشی کارتان را بسیار ساده می کند چون شما از چند روز قبل آماده برای اسباب کشی می شوید و کارهایی همچون بسته بندی را آرام آرام تا روز اسباب کشی انجام می دهید و هیچ فشاری بهتان وارد نمی شود.

اما فبل از تعیین روز اسباب کشی بایدد فصلی که می خواهید دران جابجا شوید را مشخص کنید. اگر بچه مدرسه ای ندارید احتمالا مشکلی با این موضوع ندارید. اما اگر بچه تان به مدرسه می رود باید تجه داشته باشید که اسببا کشی فقط در تابستان میسر است چود در بقیه فصل ها در ثبت نام بچه تان در مدرسه جدید به مشکل می خورید.

هر فصلی از سال داری یک سری مزایا و یک سری هم معایب است . به عنوان مثال در فصل زمستان به علت کساد بودن بازار باربری ها می توانید از آن ها تخفیف خوبی بگیرید اما مشکل کوتاه بودن روز, سرد بودن و … را خواهید داشت.

تعین روز و نحوه بسته بندی

روز بسته بندی را مشخص کنید و از دوستان یا اقوام بخواهید تا در بسته بندی لوازم بهتان کمک کنند. در بسته بندی بسیار دقت کنید برای دانستن اصول بسته بندی می توانید مطلب ” اصول بسته بندی در اسباب کشی ” را مشاهده نمایید.

 

جستجو

نوشته های تازه

فهرست مطالب