جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

6 نکته طلایی در جابجایی یخچال در اسباب کشی

قطعا یکی از سخت ترین کارهای اسباب کشی جابجا کردن وسایل بزرگ مانند یخچال می باشد. که اغلب دردسر ساز است.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با 20 نکته طلایی برای جابجا کردن یخچال در اسباب کشی اشنا کنیم

1. یخچال را خالی کنید

قبل از هر کاری ابتدا باید مواد درون یخچال را به طر کامل تخلیه کنید . در صورت دسترسی به یخچال دیگر آنها را انتقال دهید اما اگر این دسترسی را ندارید چندر روز قبل از این کار مواد غذایی فاسد شدنی را مصرف نمایید. همچنین قفسه ها و سینی های درون یخچال را بیرون بیاورید یا می توانید آنها را با چسب پهن به دیواره یخچال بچسبانید.

2. یخچال را از برق بکشید

توجه داشته باشید که دو ساعت قبل از جابجایی یخچال باید آن را از برق بکشید تا موتور یخچال خنک شود . اگر یخچال شما دارای سیستم یخساز می باشد باید قبل از جابجایی به آن فرصت دهید تا آب شود.

3. در یخچال را محکم کنید

هنگام جابجایی باید مطمئن شوید که در یخچال به خوبی بسته شده است برای اصمینان از این موضوع می توانید از چسب استفاده نمایید.

4. کارتن را فراموش نکنید

اگر کارتن یخچال را دارید حتما یحچار را درون آن قرار دهید . اما اگر به کارن یخچال دسترسی ندارید می توانید از کارتن اسباب کشی استفاده نمایید.

5. جابجایی یخچال

حال اگر از خالی بودن یخچال وبسته بودن در آن اطمینان دارید می توانید نوبت جابجایی یخچال است.

در جابجایی یخچال دقت داشته باشید که یخچال باید به صورت ایستاده یا نیم ایستاده حمل شود . هیچ وقت هنگام حمل یخچال آنن را نخابانید چون ممکن است مقداری از روغن آن تخلیه شود و برای موتور یخچال مشکلاتی به وجود بیاید.

جای یخچال را با استفاده از طناب و کارتن در وسیله نقلیه ثابت کنید و مطمئن شوید که تا رسیدن به مقصد به یخچال آسیبی وارد نمی شود.

6. قرار دادن یخچال در محل مورد نظر

قبل از قرار دادن یخچال در محل مورد نظر ابتدا از تراز بود کف اطمینان حاصل فرمایید. سپس یخچال را به آرامی در جای مورد نظر قرار دهید .

یخچال را 3 ساعت بعد از قرار گرفتن در جای مناسب روشن کنید.

بعد از وصل کردن یخچال به برق 48 ساعت طول می کشد تا یخچال به دامای استاندارد برسد.

اصول بسته بندی در اسباب کشی

راهنمای اسباب کشی

بسته بندی لوازم منزل

ترفند های اسباب کشی

جستجو

نوشته های تازه

فهرست مطالب