راهنمای اسباب کشی – مقدمه

مقدمه

” هر سه بار اسباب کشی مثل یک آتش سوزیه “

تقریبا همه با اسباب کشی آشنا هستند و برای یک بار هم که شده آن را تجربه کرده اند.

خیلی نگذشته از زمانی که موقع اسباب کشی فامیل از بسته‌بندی و حمل‌ و نقل گرفته تا چیدمان و نصب وسایل در خانه جدید کمک می‌کردند و شاید ضرب المثل “اجاره نشینی و خوش نشینی” مال اون روزها بوده، اما امروزه به ‌خاطر بیشتر شدن گرفتاری افراد و البته دورتر شدن آدم‌ها از هم، تقریبا باید به تنهایی اسباب‌کشی کرد.

اثاث کشی را نمی توان کاری لذت بخش دانست و همواره از امور مشکل، به ویژه برای خانم ها است. فکر کردن به این که اسباب و اثاثیه منزل را بسته بندی، جا به جا و دوباره باز و بچینی طاقت فرساست. به این مسئله آسیب ها و بدن دردهای ناشی از جابجایی غیر اصولی را هم باید اضافه کرد، ولی بدتر از همه دلهره صدمه دیدن اثاثیه منزل است که برای خرید یا تعمیر هر کدامشان این روزها باید هزینه زیادی کرد.

شاید فکر کنید اسباب کشی که دیگر کاری تخصصی نیست، اما اثاث‌کشی نیز پر از نکات ریزی‌ است که اگر آنها را نادیده بگیریم به اثاثیه منزل و سلامت خود آسیب جدی وارد خواهیم کرد.

در اسباب کشی با نو شدن منزل، فرصت نو شدن شیوه زندگی نیز برایمان فراهم می شود.

کارتن کالابر با جمع بندی نکاتی که شرکتهای معتبر بین المللی به مشتریانشان پیشنهاد می کنند و ترکیب آن با تجربیات مشتریان عزیز خود در سالهای گذشته و شرکتهای محترم حمل و نقل داخلی اقدام به تهیه یک راهنمای مدون از نکات ظریف اثاث کشی کرده که از ابتدای کار تا رسیدن به وضعیت پایدار در منزل جدید همراه شما است.

امید است با مطالعه این راهنما بتوانید اسباب کشی آسان و ایمن را تجربه کنید.

نوشته های تازه

فهرست مطالب